Radek Chalupa   konzultace a školení programování, vývoj software na zakázku

Konzultace a poradenství

Konzultace a poradenství zejména z oblasti programování.

Kromě tématických školení probíhajících ve více sezeních nabízím také jednorázové nebo kratší konzultace a poradenství zejména v oblasti programování, ale také z oblasti IT obecně.

V jakých situacích můžete tuto službu např. využít?

  • Při psaní programu narazíte na nějaký problém a ani usilovné hledání na internetu nepomůže s jeho vyřešením. Pro někoho s většími zkušenostmi v dané tématice může být nalezení řešení rychlou záležitostí. Pokud jste nikoho takového nenašli, zkusíme se na problém podívat společně a možná dosáhneme úspěchu.
  • Chcete se začít učit programovat a nevíte jaký jazyk je pro konkrétní potřeby nejvhodnější?
  • Potřebujete poradit jaký operační systém a vývojové nástroje (překladač, editor či vývojové prostředí) jsou pro zvolený jazyk nejvhodnější?

Ceny

Ceny jsou v zásadě smluvní. U individuálních konzultací a školení je sazba 600,- Kč za hodinu. U dlouhodobějších klientů je prostor pro věrnostní či množstevní slevy, stejně jako např. v případě úspěšného doporučení mých služeb dalším klientům. Protože nejsem plátcem DPH, uvedené ceny jsou koncové.

Způsob fakturace a platby

Všechny platby jsou prováděny bezhotovostně převodem na účet (vedený u České spořitelny) na základě faktury. Klient si tedy samozřejmě může výdaj zahrnout do nákladů nebo pokud jste zaměstnanec může Vám zaměstnavatel na základě faktury/daňového dokladu školení proplatit.