Radek Chalupavývoj software na zakázku, konzultace a školení
DomůKonzultaceŠkoleníVývoj softwareTvorba webuSoftwareCenyČlánkyUkázky kóduKontaktServis
Zavřít Covid-19 není překážkou! Využijte možnost online konzultací a školení (skype apod.)

Konzultace a poradenství

Konzultace a poradenství zejména z oblasti programování.

Kromě tématických školení probíhajících ve více sezeních nabízím také jednorázové nebo kratší konzultace a poradenství zejména v oblasti programování, ale také z oblasti IT obecně.

V jakých situacích můžete tuto službu např. využít?

  • Při psaní programu narazíte na nějaký problém a ani usilovné hledání na internetu nepomůže s jeho vyřešením. Pro někoho s většími zkušenostmi v dané tématice může být nalezení řešení rychlou záležitostí. Pokud jste nikoho takového nenašli, zkusíme se na problém podívat společně a možná dosáhneme úspěchu.
  • Chcete se začít učit programovat a nevíte jaký jazyk je pro konkrétní potřeby nejvhodnější?
  • Potřebujete poradit jaký operační systém a vývojové nástroje (překladač, editor či vývojové prostředí) jsou pro zvolený jazyk nejvhodnější?

Varianty školení a konzultací

Výhody individuálního školení

Zásadní výhodou individuálního školení či konzultace je maximálně efektivní využití času (a investovaných peněz). Znamená to že se konkrétní obsah a rychlost výuky je přizpůsoben Vaší startovní úrovni znalostí a požadovanému cíli.

Konzultace a školení na dálku

Chcete se školit z pohodlí a "bezpečí" svého domova nebo pracoviště? Stačí spolehlivé internetové připojení, mikrofon a Skype (nejlépe v desktopové verzi, která je k disposici pro Linux i Windows na www.skype.com).

Ceny

Ceny jsou v zásadě smluvní. U individuálních konzultací a školení je sazba 500.- Kč za hodinu. U skupinových školení v prostorách Vaší firmy je od základní sazby 500,- kč na hodinu a osobu odečítána množstevní sleva závislá na počtu osob ve skupině ale na druhé straně je nutno přidat cenu za dopravu ke klientovi (také čas jsou peníze). Protože nejsem plátcem DPH, výše uvedené ceny jsou koncové.

Způsob fakturace a platby

Všechny platby jsou prováděny bezhotovostně převodem na účet (vedený u České spořitelny) na základě faktury. Klient si tedy samozřejmě může výdaj zahrnout do nákladů nebo pokud jste zaměstnanec může Vám zaměstnavatel na základě faktury/daňového dokladu školení proplatit.

Kontakt

 739 219 991

 @radekchalupa (739 219 991)

 radekchalupa@outlook.cz