Radek Chalupavývoj software na zakázku, školení a konzultace
Domů | Vývoj software | Školení a konzultace | Články | Ukázky kódu | Freeware | Kontakt

Využijte možnost komunikace na dálku

Využijte možnosti školení a konzultací distanční formou s využitím online komunikace (Skype a další)

Informace o školení a konzultacích  

Ceny

Ceny jsou v zásadě smluvní. U individuálních konzultací a školení je sazba 500.- Kč za hodinu. U skupinových školení v prostorách Vaší firmy je od základní sazby 500,- kč na hodinu a osobu odečítána množstevní sleva závislá na počtu osob ve skupině ale na druhé straně je nutno přidat cenu za dopravu ke klientovi (také čas jsou peníze). Protože nejsem plátcem DPH, výše uvedené ceny jsou koncové.

Způsob fakturace a platby

Všechny platby jsou prováděny bezhotovostně převodem na účet (vedený u České spořitelny) na základě faktury. Klient si tedy samozřejmě může výdaj zahrnout do nákladů nebo pokud jste zaměstnanec může Vám zaměstnavatel na základě faktury/daňového dokladu školení proplatit.

Varianty školení a konzultací

Výhody individuálního školení

Zásadní výhodou individuálního školení či konzultace je maximálně efektivní využití času (a investovaných peněz). Znamená to že se konkrétní obsah a rychlost výuky je přizpůsoben Vaší startovní úrovni znalostí a požadovanému cíli.

Konzultace a školení na dálku

Chcete se školit z pohodlí a "bezpečí" svého domova nebo pracoviště? Stačí spolehlivé intenetové připojení, mikrofon a Skype (nejlépe v desktopové verzi, která je k disposici pro Linux i Windows na www.skype.com).

Copyright © 2020  Radek Chalupa