Radek Chalupa   konzultace a školení programování, vývoj software na zakázku

Školení programování

Programovací jazyk C
Naučíte se nejvýkonnější programovací jazyk C použitelný na širokou škálu typů aplikací.

Programovací jazyk C++
Naučíte se programování v jazyce C++, který využívá sílu a výkonnost jazyka C spojenou s komfortem objektového programování.

Programování v C na Linuxu
Naučíte se využívat v jazyce C funkce knihovny specifické pro Linux

Databáze SQLite v C/C++
Naučte se využívat rychlou databázi SQLite v aplikacích psaných v jazyce C nebo C++.

Programovací jazyk PHP
V tomto školení se naučíte vytvářet webové stránky a aplikace v jazyce PHP, který je podporován na většině webhostingových serverů, běžících na Linuxu i Windows.

Konzultace a školení na dálku

Chcete se školit z pohodlí a "bezpečí" svého domova nebo pracoviště? Stačí spolehlivé internetové připojení, mikrofon a Skype (nejlépe v desktopové verzi, která je k disposici pro Linux i Windows na www.skype.com). Při využití funkce sdílení obrazovky (samozřejmě pouze pro čtení, bez přístupu do vašeho počítače) je online sezení stejně efektivní jako "fyzické" setkání.

Výhody individuálního školení

Zásadní výhodou individuálního školení či konzultace je maximálně efektivní využití času (a investovaných peněz). Znamená to že se konkrétní obsah a rychlost výuky je přizpůsoben Vaší startovní úrovni znalostí a požadovanému cíli.

Nejste vázáni předem určenými termíny jednotlivých sezení. V zásadě je možné si vždy domluvit konkrétní termín dalšího sezení, ale samozřejmě je možné si nezávazně rezervovat nějaké pravidelné termíny v týdnu. Také nemusíte dopředu platit za více sezení, ale sami si určíte kolik hodin si zaplatíte a po jejich absolvování se rozhodnete, zda pokračovat dále.

Ceny

Ceny jsou v zásadě smluvní. U individuálních konzultací a školení je sazba 600,- Kč za hodinu. U dlouhodobějších klientů je prostor pro věrnostní či množstevní slevy, stejně jako např. v případě úspěšného doporučení mých služeb dalším klientům. Protože nejsem plátcem DPH, uvedené ceny jsou koncové.

Způsob fakturace a platby

Všechny platby jsou prováděny bezhotovostně převodem na účet (vedený u České spořitelny) na základě faktury. Klient si tedy samozřejmě může výdaj zahrnout do nákladů nebo pokud jste zaměstnanec může Vám zaměstnavatel na základě faktury/daňového dokladu školení proplatit.